Компанія SimpleGate, на ринку більше п'яти років, ми надаємо автоматичні приводи для воріт будь-якого типу (відкатні, розпашні, секційні) а також їх монтаж нашими фахівцями. Ми надаємо послуги не тільки для приватних будинків, але і для промислових об'єктів або великих ОСББ в Києві та Київській області.

Монтаж автоматики можливо виконати на вже існуючі ворота або на момент їх установки. Кваліфіковані співробітники з радістю допоможуть Вам підібрати відповідне обладнання, що забезпечить безперебійну роботу протягом довгих років. На момент установки Вам розкажуть і покажуть, як правильно експлуатувати двигун, а також видадуть гарантійний талон.

При підрахунку вартості автоматики або воріт, наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта. Грунтуючись на отриману інформацію від Вас, ми представляємо кілька варіантів обладнання, що б у Вас був вибір в ціновій політиці і в виробника. Дуже часто на кінцеву вартість впливає складність робіт на самому об'єкті і його технічні характеристики (проводка кабелю живлення, слаботочної системи і тд.) Ми обов'язково попереджаємо про це і намагаємося підібрати якомога більше варіантів вирішення питання, що б Ви могли вибрати для себе найбільш підходящий варіант.

Ми пропонуємо тільки сертифіковане і якісне обладнання від провідних виробників автоматики: Gant, BFT, Roger, Nice, Alutech, An-Motors, Comunello, Marantec, Came, Faac.


Вартість установки автоматики на ворота

  • Монтаж автоматичного приводу для відкатних воріт від 2000,00 грн
  • Монтаж автоматичного приводу для розпашних воріт від 2500,00 грн
  • Монтаж автоматичного приводу для секційних воріт від 2000,00 грн
  • Монтаж болларди від 2500,00 грн
  • Монтаж шлагбаума від 2000,00 грн (* без урахування бетонування фундаменту)


При покупці повного комплекту автоматики у нас на сайті, монтаж Ви отримуєте абсолютно безкоштовно!


* Проведення кабелю живлення і слабкострумова система не включена в ціноутворення.


Вартість установки воріт

  • Монтаж відкатних воріт - 2500,00 грн
  • Монтаж розпашних воріт від 2000,00 грн
  • Монтаж секційних і ролетних воріт от 2000, грн

* Бетонні роботи у вартість не включені.